• Страховий партнер
  • Водний партнер
  • Генеральні медіапартнери
  • Генеральні медіапартнери
  • Oфіційний cпортивний партнер
  • Фітнес-партнер
  • Організатор
  • Титульний партнер

Новини

03.09.2021

Діджеї Kiss FM розігріватимуть учасників Uklon Night Run 

Друзі, оголошуємо імена діджеїв, які разом з вами будуть запалювати Контрактову площу 4 вересня на Uklon Night Run 2021.

 

Музичним хедлайнером Uklon Night Run буде Ksenia Palfy, а в стартовому містечку бігунів та гостей вечора розігріватимуть DJ Alina Krivkina та DJ Sinwined (Денис Іванісов). 

 

На фан-точках на маршруті учасників підтримуватимуть діджеї Kiss FM: Аня Арфеєва, 2K, Dj Kristyen та DJ Romantic.

 

Ksenia Palfy — співавторка денних вечірок РМ та ком’юніті Night Is For. Колекціонерка вінілу, селекторка, яскрава представниця електронної сцени України. За останні роки Ксенія відзначилась на багатьох знакових майданчиках нашої країни та розділила сцену зі світовими зірками, такими як Ellen Allien The Real Blockhead Ghostpoet Jackmaster San Proper та іншими.

 

 

Аня Арфеєва — ведуча, МС, Dj. Саме її голос звучить на хвилі найбільшої танцювальної радіомережі в Європі — Kiss FM.

 

2K — діджей та музичний продюсер. Він обожнює все, що пов’язано з EDM: bass house, tech house. На undrground-вечірках грає deep progressive та melodic techno.

 

DJ Kristyen підкорила серця багатьох клаберів своїм чуттям до самих смачних треків у поєднанні з неповторною харизмою. Резидентка Hyatt Regency, Bionica, Forsage, Saxon club.

 

DJ Romantic — діджей, продюсер, резидент радіостанції Kiss FM. Виступав на одній сцені разом з David Guetta, Joahim Garraud, Deep Dish, Tocadisco, Felix Da Housecat, Wolfpack, Eric Morillo та іншими.

 

 

 

 

Нагадаємо, Uklon Night Run — не просто фановий забіг, це фантастичне шоу з костюмованою вечіркою та запальною музикою. Одразу після забігу шляхом відкритого голосування ми оберемо найоригінальніший костюм.

 

 

Тож готуй костюм і не стримуй свою фантазію! Чим крутіший костюм, тим більше шансів на перемогу! Головне правило Uklon Night Run: твій run — твої правила. 

 

Нагадаємо, у програмі івенту — індивідуальні дорослі старти 2 км, 5 км та 10 км, командні старти та безкоштовні дитячі забіги. 

 

Кожен фінішер Uklon Night Run 2021 отримає медаль на згадку про подію.

 

 

 

Впевнені — це буде незабутня пригода. Тож до зустрічі 4 вересня 2021 року на Контрактовій площі у Києві.

 

Реєстрація триває на сайті до 4 вересня включно: kyivnightrun.org.ua

 

Титульний партнер — Uklon

Організатор — Run Ukraine