• Страховий партнер
  • Водний партнер
  • Генеральні медіапартнери
  • Генеральні медіапартнери
  • Oфіційний cпортивний партнер
  • Фітнес-партнер
  • Організатор
  • Титульний партнер

Знижки на забіг Uklon Night Run

 

Друзі, ви часто запитуєте, чи передбачені в компанії Run Ukraine знижки постійним учасникам, чи є знижки для певних верств населення, чи має хтось право на безкоштовну реєстрацію та як нею скористатися.  

Тому розказуємо вам про нашу систему лояльності на 2021 рік. Окрім знижок і безкоштовних реєстрацій, у нас працює система кешбек — при купівлі реєстрації на забіг 10 % від вартості слоту зараховується на особистий кешбек-рахунок учасника. Бонуси з цього рахунку можна використовувати під час майбутніх реєстрацій.

Отже, хто отримує знижки, в якому розмірі, як отримати знижку, як використати кешбек — читайте далі.

 

Хто має право на знижку або безкоштовну реєстрацію?

Правила Run Ukraine 2021 чітко визначають перелік категорій людей, які мають право на знижку або безкоштовну реєстрацію. Це:

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Безкоштовні реєстрації для пільгових категорій доступні для всіх дистанцій, але не більше ДВОХ безкоштовних реєстрацій одному учаснику на забіги від Run Ukraine протягом одного календарного року (не рахуючи безкоштовні дистанції).

Далі — про кожну категорію окремо.

 

ЗНИЖКИ

 

Внутрішньо переміщені особи / студенти

Для вищеперелічених категорій передбачено знижку в 35%. Отримати її можна лише за пред’явлення відповідних документів, які підтверджують приналежність до тієї чи іншої пільгової категорії.

 

Волонтери Run Ukraine 

Волонтери Run Ukraine мають право на знижку в 35%. Для активації знижки необхідно надіслати на пошту [email protected] скан диплома волонтера.

 

Бігові клуби

Бігові клуби, які є в базі Run Ukraine, мають знижку на реєстрації для своїх членів. Розмір знижки залежить від декількох показників, зокрема участі членів клубу в минулорічних стартах Ліги. Розрахунок розміру знижки ви можете побачити на сторінці для бігових клубів ЛІНК

Максимальний розмір знижки для бігових клубів — 31 %. 

Якщо клуб новий і не мав учасників на стартах Run Ukraine у 2020 році, він отримує кешбек від суми, сплаченої за слоти, на клубний кешбек-рахунок і може ним скористатися під реєстрації на майбутні старти, заощадивши таким чином.

Щоб потрапити до бази бігових клубів Run Ukraine, необхідно заповнити анкету: вона тут.

Як отримати безкоштовну реєстрацію або знижку?

Для того, щоб зареєструватися, напишіть на пошту [email protected]. Для оформлення заявки знадобиться копія документу, який засвідчує вашу пільгову категорію (посвідчення УБД, пенсійне посвідчення, студентський квиток, довідка внутрішньо переміщеної особи тощо).

Вам нададуть промокод на знижку або безкоштовну реєстрацію, який ви можете використати під час оплати слоту.

Якщо стане відомо про невідповідність учасника заявленій ним спеціальній категорії, реєстрація анулюється без будь-якої компенсації.

 

КЕШБЕК

 

Минулого року компанія Run Ukraine запровадила систему кешбек, відповідно до якої 10% від вартості кожної придбаної реєстрації зараховуються на особистий кешбек-рахунок учасника. 

Тобто за кожні 10 грн учасник отримує 1 бонус на кешбек-рахунок. 1 бонус з кешбек-рахунку дорівнює 1 грн.

Витратити накопичені бонуси можна під час купівлі слотів на майбутні заходи Run Ukraine. При цьому бонусами можна покрити до 50% від вартості слоту.

 

Як використати кешбек?

Аби використати кешбек, потрібно під час реєстрації ввести у спеціальне поле слово CASHBACK, і кошти будуть списані автоматично.

Перевірити свій кешбек-рахунок можна в особистому кабінеті у вкладці «Інформація».

Кешбек, накопичений протягом 2020 і 2021 років можна використати до 31 грудня 2021 року.


Залишилися питання? Пишіть нам! Ми охоче відповімо.